HAKKIMIZDA

ÖNSÖZ

Bodrum Girişim Eğitim ve Danışmanlık şirketimiz 2009 yılında kurulmuştur. Şirketimizde Meb onaylı mesleki ve kişisel gelişime yönelik kurslar verilmekte olup bünyesinde Özel Bodrum Meslek Kursu okulunu da barındırmaktadır. Kobisem akademi olarak kobilere danışmanlık faaliyeti sunan ayrı bir birimi olan şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar çeşitli sosyal projelerde de etkin rol almıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı okulumuz bünyesinde 6 adet eğitimci bulunmaktadır. Bununla birlikte açılacak tüm kurslar için zaman zaman bizimle çalışan 40 civarında eğitimcimiz de mevcuttur.

Kurumumuz 80 den fazla konuyla ilgili meb onaylı eğitim vermekte olup, eğitime katılanlara da belge verilebilmektedir.

Yine eğitim kapsamında çeşitli kamu kurumları, odalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yaparak geçmişten günümüze mesleki eğitimler vermiş ve birçok alanda başarılı olmuş meslek elemanları yetiştirmiştir. Projelerimizden bazıları; İşkur İstihdam Projelerini Gerçekleştirmesi, Van Projesi, tuyup projesi , soma projesi vs.

Danışmanlık faaliyetleri çerçevesinde 2011 yılından bu yana çalışmalar yürütülmüş bir çok kobinin destek verenn kuruluşlar tarafından desteklenmesi sağlanmıştır. Bu kapsamda türkiye çapında hizmet verilmiş 1000den fazla kobinin destekten yararlanması sağlanmıştır.

Yine danışmanlık faaliyetleri kapsamında kobilere mentorlük faaliyetleri yürütülmektedir. Aynı zamanda kobilerin üst kademe yöneticilerine yönetim ve dentimle ilgili eğitim ve danışmanlık faaliyetleri yürütülmektedir. Taleb eden kobilerin yönetici ve personellerine mesleki ve kişisel gelişim alanlarında talep ettikleri eğitimler planlanarak verilmektedir.

2019 yılı şirketimizin kuruluşunun 10.yılı olması nedeniyle birçok alanda işbirlikleri yapılarak sosyal projelerinin uygulanması hedeflenmiştir.

MİSYONUMUZ

Mesleki ve kişisel gelişim göstermek isteyen kişilere tüm kamu ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışarak kaliteli ve başarı potansiyeli yüksek, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Eğitim ve Yönetim hizmetlerinde kişilere ve işletmelere her zaman en modern teknolojilerle hizmet veren sektöründe lider tercih edilen ilk firma olmak.

İLKELERİMİZ

  1. Doğru, Dürüst ve Araştırmacı anlayışını benimseyerek her durumda bu şartlara uymak
  2. Eğitim Sistemleri geliştirerek kişi ve işletmecilere her konuda destek olmak
  3. Ekip ve Takım ruhuyla çalışmak
  4. Gizlilik esasına uymak ve güvenilir bir anlayışı benimsemek
  5. Kanun ve Yönetmeliklere uygun hareket etmek
  6. Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sıfır hatayla profesyonel bir yol izlemek
  7. Teknolojiyi ve Zamanı en iyi şekilde kullanarak sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmak
  8. Gerçekleştirdiğimiz her eğitim ve hizmetin sonuna kadar arkasında yer almak
  9. Kişileri ve İşletmeleri aldıkları hizmet doğrultusunda doğru yönlendirmek
  10. Şeffaflık Anlayışına uygun hareket ederek sebep - sonuç ilişkisini doğrudan aktarmak.

Kobisem Akademi

2012 yılında kurulan firmamız tüm teşvik ve desteklerin girişimciler, işletme sahipleri ve şirket sahiplerine kullandırılması ve azami ölçüde desteklerden faydalanılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

10+

Hizmetlerimiz

5+

Aktif Eğitimler

20+

Eğitmenler

5+

Şubelerimiz

Video Play

Eğitmenlerimizle tanışın

Her biri kendi alanında uzman eğitmenlerimiz ile birebir iletişime geçin.

Mert KAYA

Bilgisayar Programcılığı

Mehmet BİLLORER

Bilgisayar Programcılığı

Dilek PEHLİVAN

Bilgisayar Programcılığı

Habibe KAYA

Bilgisayar Programcılığı

BİZE YAZIN
Geri Bildirim Formu